O nas

Pomysł stworzenia przewodnika internetowego narodził się wśród uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Olsztynie.

Mieszkamy w pięknym mieście, stolicy Warmii i Mazur, również w regionie jest wiele ciekawych miejsc. Uznaliśmy, że warto je opisać. Klasa 3C kształci się w zawodzie technik obsługi turystycznej, wraz z nauczycielami na lekcjach z różnych przedmiotów w ramach międzyprzedmiotowej innowacji pedagogicznej zaczęła tworzyć przewodnik po interesujących miejscach w naszym mieście i okolicach. By popularyzować nasz region poza granicami, uczniowie stworzyli wersję niemiecko – i anglojęzyczną (tych języków obcych uczą się w szkole). Projekt jest otwarty- w następnych latach zamierzamy go kontynuować.

Liczymy, że naszą stronę polecicie znajomym z różnych miejsc w Polsce i z innych państw. Jeżeli dzięki nam zdecydujecie się przystanąć w naszym mieście na dłużej, będziemy szczęśliwi. Życzymy niezapomnianych wrażeń.

Foto. Maciej Bartko

Zespół redakcyjny:

Uczniowie: Tymoteusz Bagiński, Aleksandra Białach, Julia Brzózka, Patryk Ćwirko, Paulina Dymerska, Adrian Graczyk, Milena Jaroszewicz, Weronika Kędzior, Julia Lechowid, Jan Lisek, Bartosz Małachowski, Żaneta Nowak,  Kinga Ołdakowska, Patrycja Paszkiewicz, Izabela Puncewicz, Julia Sierota, Marcel Ścigała, Julia Włoch,  Klaudia Ziółkowska, Wiktoria Zuśka.

Nauczyciele: Katarzyna Głybowicz, Michał Gregorczyk, Edyta Jastrzębska, Sylwia Nowakowska,  Adam Rybaczyk, Lech Wąsowski, Damian Wierzchowski, Ewa Zdanowicz.

Kontakt: sekretariat@zse.olsztyn.eu (W temacie wiadomości prosimy wpisywać:  przystanek.olsztyn)  

ZSE Olsztyn, 2021r.

Copyright © 2023 klasa 3C and Katarzyna Głybowicz, Michał Gregorczyk, Edyta Jastrzębska, Sylwia Nowakowska, Adam Rybaczyk, Lech Wąsowski, Damian Wierzchowski, Ewa Zdanowicz w Zespole Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Olsztynie